HAKKIMIZDA

Image

Ekibimiz ve Muayenehanemiz

Kliniğimize hoşgeldiniz,

Alsancak Şair Eşref Bulvarı’ndaki kliniğimizde iki kadın hastalıkları ve doğum hekimi olarak görev yapmaktayız. Ben Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Op. Dr. Duygu Özkale Okyay ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Övgü Özkan Doğan ve asistanımız Ayşe Bilici ile birlikte 2017 senesi itibarı ile kliniğimizde hizmet vermekteyiz.

Op. Dr. Övgü Özkan Doğan ile SBÜ Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlık eğitimimizi alırken başlayan iş ve arkadaşlık beraberliğimizi, dostluğumuzla pekiştirerek mesai arkadaşlığına ulaştırmayı nihayetinde başardık. Kliniğimizde oluşturduğumuz güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle hastalarımıza konforlu, rahatlatıcı, hijyenik ve sağlıklı bir ortam yaratmaya çabaladık. Kadın hastalıkları, doğum, aile planlaması, kısırlık, hormonal problemler, polikistik over, vajinismus, genital estetik konularında hastalarımıza tanı, tedavi ve danışmanlık konularında maksimum kalitede hizmet vermeyi amaçladık. Hastaların uygun tedaviyi, seçtikleri doktordan alırken aynı zamanda kendilerini güvende ve rahat hissetmelerini sağlamaya çalıştık.

Hastalarımızın rahatı kadar ulaşımını da planlayıp, kliniğimizin merkezi konumda olmasına dikkat ettik. Kliniğimiz bu bakımdan otopark sorunu olmayan, toplu taşıma ile ulaşılması sorunsuz bir konumda bulunmaktadır.

Her türlü soru ve sorununuz için, uzman ve güler yüzlü ekibimizle kesintisiz hizmetimizle yanınızdayız.